Rey Manaj nuk ndalet, i realizon gol edhe Fenerbahces në Stamboll (VIDEO)

4 Dhjetor 2023
19:34
Telesport
back button

Rey Manaj nuk ndalet! Pas dy golave te shenuar ndaj Trabzonspor, sot përballë Fenerbahces, shqiptari ka shenuar serish dhe ka gjetur rrugen e rrjetes ndaj nje kundërshtari me vlere, të cilin e ka ndëshkuar në “Sukru Saracoglu Stadium“.

Sulmuesi shqiptar i Sivassporit, rihapi ndeshjen në minutën e 50, moment kur kontrolloi bukur një top dhe tundi rrjetën kundërshtare.

Pjesa e parë u mbyll 2-0 për Fenerbahcen, teksa goli i sulmuesit lushnjar e ka bërë më dramatike takimin në Stamboll.

VIDEO E GOLIT – VIDEO

Ky është goli i pestë sezonal në Superligën turke për 26-vjearin, i cili po kalon një formë të mirë sportive.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit