Rikthimi i gjigantit? Tirana me mesazhin misterioz!

21 Korrik 2021
23:19
Telesport

Michael Ngoo rikthehet te Tirana! Shumë shpejt do vijë zyrtarizimi i tij.

Të paktën kjo është ajo qe kuptohet nga ky postim plot mister i 25 herë kampionëve, i publikuar këtë pasdite:

Vetë anglezi e ka pranuar se është në negociata me Tiranën dhe ka rënë dakord të bashkohet në rast se presidenti Halili i jep bonusin e titullit të fituar para një sezoni.

Pas deklaratës së tij u raportua gjerësisht se gjithçka mes palëve është sheshuar dhe Tirana po pret Ngoo.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit