RINDIZET PISTA: Sancho-Manchester United, lajm i bujshëm nga Norvegjia!

16 Shtator 2020
21:12
Telesport

Pista që do të çojë Jadon Sancho te Manchester United mund të hapet papritmas.

Sulmuesi i Borussia Dortmund mund të mbërrijë në Angli së shpejti, pasi vetë lojtari – raporton Dagbladet – ka biseduar me trajnerin e “Red Devils”, Ole Gunnar Solskjaer kohët e fundit.

Ende duhet të gjendet një marrëveshje për rrogën dhe kontratën e tij, teksa më pas do të bisedohet me Dortmund për vlerën e kartonit, që do të prekë 100 mln eurot.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit