Rinovimi vonon, menaxheri i yllit të Serisë A takohet me Inter-in

21 Tetor 2021
16:20
Denis Hakanaj

Rinovimi i Lornezo Insigne-s me Napoli-n nuk po vjen dhe diçka mund të lëvizë shumë shpejt, por jo në drejtim të skuadrës së De Laurentiis.

Në fakt, duket se menaxheri i lojtarit është takuar me Inter-in.

Në fillim ka patur një kontakt telefonik, më pas përfaqësuesi i Insigne-s ka shkuar në zyrat e klubit zikaltër për të folur me Beppe Marotta.

Palët kanë folur për të kuptuar nëse mund të krijohen kushtet për një transferim në Milano të lojtarit, kontrata e të cilit me Napoli-n skadon në fundin e këtij sezoni.

Insigne nuk nxiton dhe nuk përjashton asnjë mundësi.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit