Rishfaqet Emanuele Ndoj: Mesfushori i shënon gol ekipit të Dermakut (Video)

16 Tetor 2020
21:37
Eraldo Harlicaj

Emanuele Ndoji është rishfaqur dhe ka dalë sërish në skenë! Mesfushori shqiptar ka gjetur rrugën e rrjetës në ndeshjen kundër Lecces. Ai ka kaluar në avantazh Brescian në minutën e 9′ me një gjuajtje të saktë për 1-0. Kastriot Dermaku është në stol në këtë sfidë, pasi sapo u kthye nga 180 minuta me Shqipërinë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit