Ronaldo apo Messi? Muller ndryshon mendim, tregon kë do te Bayern

4 Qershor 2020
21:20
Eraldo Harlicaj

“I çmenduri” Thomas Muller ka folur për Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin. Gjermani ka bërë me dije se momentalisht do të donte të luante me portugezin përpara argjentinasit në fushën e lojës.

“Në fillim të karrierës shënoja më shumë gola dhe do të doja të luaja me Lionel Messin. Tani jap më shumë asistime dhe do të më bënte më shumë punë ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo.

“Megjithatë unë kam përpara Robert Lewandowskin që po kalon një formë mbresëlënëse”, – tha shkurtimisht sulmuesi i Bayern Munchen në një konferencë virtuale për shtyp.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit