Ronaldo kthehet dhe realizon një gol të çmendur kundër Tottenham-it (Pamjet)

12 Mars 2022
18:50
Denis Hakanaj
back button

Cristiano Ronaldo është kthyer me një GOLAZO në Premier League. Ylli i Manchester United, i cili ka munguar në derbin e humbur nga Djajtë e Kuq kundër Manchester City-t, ka ndëshkuar Tottenham-in me një perlë në minutën e 12-të.

Portugezi ka marrë një pasim të bukur nga Fred, ka marrë shenjë dhe ka mposhtur portierin Hugo Lloris me një predhe të vërtetë nga një distancë e largët.

Ky është goli i 10 për CR7 në këtë sezon të Premier League.

GOLAZO I CRISTIANO RONALDO

Lajme të tjera

Lajmet e fundit