Rrahmani flet për shokët e skuadrës: Është një privilegj të luaj me atë

14 Tetor 2021
16:52
Denis Hakanaj

Amir Rrahmani, mbrojtësi kosovar i Napoli-t, ka folur për Kalidou Koulibalu dhe Victor Osimhen në një intervistë të dhënë për Radio Kiss Kiss Napoli:

“Koulibaly? Është një njeri i mirë dhe një lojtar i fortë, është te Napoli prej vitesh. Për mua është një privilegj të luaj me atë”.

Për Osimhen: “Është shumë i fortë, veçanërisht në dyluftimet me kundërshtarët”.

Në lidhje me luftën për titull: “Të gjitha ndeshjet janë të vështira dhe tani do të rinisemi pas kombëtareve. Jemi të gjithë gati të japim maksimumin”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit