Sagnol kundër 80 milionëshit: S’është i përshtatshëm për Bayern-in

31 Maj 2020
15:40
Denis Hakanaj

Ish-mbrojtësi i Bayern Munich, Willy Sagnol, ka paralajmëruar Bayern-in mbi Leroy Sane, objektivi kryesor i bavarezëve në merkato.

“Nuk përputhet me Bayern-in për sa i takon karakterit”, ka thënë Sagnol për RMC Sport.

“Ai është i një lojtar i paqëndrueshëm që bën gjithmonë atë që do. Nuk mendoj se është i përshtatshëm për këtë klub”.

“Ka patur shumë probleme te Manchester City dhe të kombëtarja”.

“Thuhet se kushton 80 milionë euro. Unë do të shtoja 20 milionë euro të tjera dhe do yë blija Havertz”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit