Salah dhe Mane mund të largohen, Heskey: Liverpool ka dy lojtarë që mund t’i zëvendësojnë

27 Nëntor 2021
14:41
Denis Hakanaj

Mohamed Salah mund të largohet nga Liverpool-i ashtu si edhe Sadio mane, i kërkuar nga skuadrat kryesore të botës.

Për një lamtumirë të mundshme të dy yjeve ka folur ish-sulmuesi i Anglisë Emie Heskey, i cili beson se Të Kuqtë nuk do ta ken problem t’i zëvendësojnë dy kampionët afrikanë:

“Do të ishte e vështirë, por duhet vazhduar përpara. Minamino ka shënuar kundër Arsenal-it, mund të bëjë hapin e madhe, Edhe Origi mund të bëjë shumë mirë”, ka thënë Heskey për Expressen.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit