Shaqiri dhe 4 të tjerë, zbulohen 5 të padëshiruarit e Klopp

22 Korrik 2021
15:32
Denis Hakanaj

Mbushja e arkave.

Ky është objektivi për Liverpool-in në merkato.

Të Kuqtë duhet të grumbullojnë rreth 60-70 milionë sterlina dhe për këtë arsye  janë të gatshëm të nxjerrin në shitje disa lojtarë që konsiderohen të tepërt.

Sipas Liverpool Eço, objektivi është të shiten Nat Phillips, Harry Wilson, Divock Origi, Neco Williams dhe Xherdan Shaqiri.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit