Shaqiri i frymëzuar përpara finales, shikoni si e deh portierin dhe ia zhduk topin (VIDEO)

Liverpool

Shaqiri i frymëzuar përpara finales, shikoni si e deh portierin dhe ia zhduk topin (VIDEO)

13 Gusht 2019
23:51
Telesport
13 Gusht 2019
23:51
Telesport

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera