Shaqiri i frymëzuar përpara finales, shikoni si e deh portierin dhe ia zhduk topin (VIDEO)

13 Gusht 2019
23:51

Xherdan Shaqiri duket shumë i frymëzuar përpara finales së Superkupës së Europës. Futbollisti shqiptar i Zvicrës, që te Liverpool ka gjetur formën më të mirë dhe është ndër më të dashurit për trajnerin Klopp, gjatë stërvitjes së fundit përpara ndeshjes së të mërkurës, ka dhuruar spektakël teksa i kapur nga kamera pas porte me fintet e tij dehëse ka shmangur portierin duke ia zhdukur topin…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit