Shaqiri jep super asist, Slimani shpërdoron në mënyrë të pabesueshme (Video)

4 Nëntor 2021
19:33
Denis Hakanaj

Gafa e mbrëmjes në ndeshjet e Europa League ka ardhur në ndeshjen mes Lyon dhe Sparta Prague.

Vendasit kanë patur një rast të artë për të shënuar në minutën e 30-të, por në vend të golit ka ardhur gafa.

Shaqiri ka dhënë një pasim perfekt për Slimani-n, i cili ka dalë i vetëm para portieri-t dhe e ka dërguar topin jashtë në mënyrë të pashpejgueshme.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit