Shorti: United dhe Arsenali me fat, Porto dhe Roma në grupe ferri

Europa League

Shorti: United dhe Arsenali me fat, Porto dhe Roma në grupe ferri

30 Gusht 2019
13:53
Eraldo Harlicaj
30 Gusht 2019
13:53
Eraldo Harlicaj

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera