Shpëton Barcelona, zhduket bonusi i frikshëm 20 milionësh

26 Tetor 2021
16:27
Denis Hakanaj

Joan Laporta dhe drejtuesit e Barcelona-s mund të marrin frymë lirisht.

100 ndeshjet e Philippe Coutinho-s me katalanasit nuk do të dërgojnë 20 milionë euro në arkat e Liverpool-it.

Bonusi i famshëm i përcaktuar në momentin e transferimit të brazilianit  nga Të Kuqtë (140 milionë euro), sipas Mundo Deportivo-s që ka cituar disa burime të klubit, nuk ekziston.

Cou ka luajtur 99 ndeshje deri tani me blaugrana-t dhe po gjen përsëri formën më të mirë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit