Shqiptari hesht Olympiacos, çon PAOK drejt Champions (VIDEO)

12 Korrik 2020
23:00
Telesport

Një gol në frymën e fundit, shpërthimi dhe festa! Në Athinë feston PAOK, në një ndeshje të dyluftuar dhe që nuk po zhbllokohej. Por, ekipi nga Selaniku gjen rrjetën me shqiptarin Mihaj, që i dhuron vendin e dytë dhe gati Champions League skuadrës bardhezi.

Mbrojtësi u aktivizua në pjesën e dytë nga trajneri i PAOK, Ferreira dhe siç duket e shpërbleu besimin në stadiumin “Karaiskakis”, me 3 pikë të arta.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit