Shtanget City, lojtari kërkon largimin: do Barcelona-n

27 Nëntor 2021
16:03
Denis Hakanaj

Konkurrenca e madhe në sulmin e Manchester City duket se ka shtyrë Ferran Torres të kërkojë largimin nga City.

Sipas Mundo Deportivo, që ka përmendur burime afër sulmuesit spanjoll.

Ferran, i cili është gjithmonë më vendimtar dhe në qendër të projektit të Furive të Kuq të Luis Enrique, duket se ka dëshirë të transferohet te Barcelona, që e ka kërkuar në 2020-ën.

Megjithatë, për shkak të problemeve ekonomike të katalanasve është pothuajse e pamundur të zhvillohen negociata dhe për këtë arsye mund të gjendet një formulë tjetër për transferimin e Torres.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit