Shtyhet ndeshja, fusha zaptohet nga…bletët (VIDEO)

7 Maj 2019
14:22

Një ndeshje në Major League Baseball (MLB) në Amerikë është shtyrë për 18 minuta pasi një koloni bletësh janë përhapur papritur rreth e qark stadiumit dhe fushës.

Ndeshja mes Cincinnati Reds dhe San Francsico Giants ishte gati për të startuar, teksa lojtarët ishin duke dalë në fushë. Mirëpo u pa që vizitorët e paftuar kishin marrë komandën dhe u desh ndërhyrja e ekspertëve për të bërë të mundur largimin e tyre.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit