Si mund ta bësh diçka të tillë? Rasti i pabesueshëm që humb Dembele!

7 Tetor 2019
12:32

Barcelona mori një fitore me goleadë një natë më parë ndaj Sevillas, teksa triumfoi me shifrat 4-0. Në përgjithësi ndeshja ishte pozitive për të gjithë, por kishte edhe disa momente negative, siç ishte dhe rasti i Dembele në minutën e 67-të.

Francezi doli i vetëm përballë portierit Vacklik, por në mënyrë të pabesueshme e flaku topin në tribunë. Padyshim një rast i pabesueshëm për t’u humbur në atë lloj mënyre, nga një lojtar kalibri si Dembele.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit