SKANDALI I RADHËS: Dy bionde tallen keq me Rooney teksa ai fle i dehur (Fotot)

26 Korrik 2021
0:46
Telesport

Wayne Rooney nuk ndryshon kurrë dhe futet sërish në telashe.

Nuk është hera e parë sidomos kur ka lidhje me tradhëtinë dhe abuzimet me alkoolin.

Ish-sulmuesi i Manchester United dhe kombëtares angleze, i cili drejton Derby County (Championship) si trajner prej muajit janar, është fotografuar në shoqërinë e dy vajzave bionde.

 

Pamjet janë bërë virale në rrjet nga dy vajzat, të cilat akoma nuk janë identifikuar.

Në video dallohen qartë duke shkëmbyer puthje të zjarrta me ish-goleadorin e njohur në një klub nate.

Njëra nga vajzat filmon veten duke kërcyer para trajnerit, teksa i lëshon dhe nje po**he në fytyrë!

 

35-vjeçari ka reaguar në lidhje me ngjarjen, ku ndër të tjera u shpreh se videot dhe fotografitë janë bërë pa dijeninë e tij, pasi ai ishte në gjumë…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit