SKRINIAAAAAAAAAAR! Interi zhbllokon ndeshjen ndaj Atalanta (VIDEO)

8 Mars 2021
22:03
Telesport

Interi ka gjetur golin e avantazhit ndaj Atalanta pasi vuajti në pjesën e parë. Një goditje këndi është shfrytëzuar nga zikaltërit për të shënuar me anë të Milan Skriniar.

Në një përplasje brenda zone ku topi mbeti aty,Bastoni pason për sllovakun që godet menjëherë dhe gjen rrjetën duke i dhënë avantazhin djemve të Contes.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit