Skuka ndëshkon Tiranën me një super gol, bardheblutë kundërpërgjigjen menjëherë (Pamjet)

7 Maj 2022
19:17
Denis Hakanaj

Partizani-Tirana është ndeshja e madhe e javës së 33-të të Kategorisë Superiore. Të Kuqtë luajnë për Europën, ndërsa bardheblutë për të siguruar matematikisht titullin.

Partizani-Tirana 1-0 GOLI

Super sfida e Elbasan Arena është zhbllokuar në minutën e 20-të. Ka qenë Partizani që ka arritur të godasë i pari me një gol të mrekullueshëm.

Junior ka pasuar në zonën e rreptësië drejt Skukës dhe ky i fundit e ka dërguar topin në rrjete më me një roveshiatë spektakolare.

Kundërpërgjigja e bardhebluve nuk ka vonuar. Seferi, në fakt, ka barazuar shifrat për Tiranën në minutën e 27-të.

Partizani-Tirana 1-1 Goli

Lajme të tjera

Lajmet e fundit