Spektakël legjendash: 6 gola dhe rivalitet. Gjermani-Itali ndahet në paqe (FOTO+VIDEO)

Kombëtaret

Spektakël legjendash: 6 gola dhe rivalitet. Gjermani-Itali ndahet në paqe (FOTO+VIDEO)

08 Tetor 2019
21:26
Telesport
08 Tetor 2019
21:26
Telesport

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera