SPEKTAKOLAR | Cuadrado “zbeh” golin e Calhanoglu ndaj Roma-s. Shikoni perlën nga goditja e këndit (VIDEO)

5 Dhjetor 2021
20:59
Telesport

Duket se është java e golave direkt nga goditjet e këndit… Pas Hakan Calhanoglu në Olimpico përballë Romës së Jose Mourinho-s, radha është e Juan Cudadrado.

E ndërsa turku ishte edhe me fat pasi i kalo topi portierit mes këmbëve dhe dy lojtarët e shtyllës së parë u larguan, kolumbiani në Juventus-Genoa, ka bërë një goditje fenomenale këndi me topin që ka shkuar në shtyllën e dytë duke befasuar Sirigu.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit