Sterling, Joao Felix dhe Lingard kundër robotëve në reklamën e re të FIFA 20

9 Shtator 2019
17:31
back button

Një numër i madh futbollistësh kanë marrë pjesë në reklamën e fundit të FIFA 20 në prag të daljes në treg më 24 shtator.

Raheem Sterling, Joao Fleix dhe Jesse Lingard janë pjesë e trailerit të mbushur me aksion, me treshen që duhet bë kryejë disa ushtrime me topin.

Pjesë e reklamës janë edhe legjendat Kaka dhe Rio Ferdinand. EA Sports ka përdorur Twitter-in për të zbuluar edhe normën e 100 lojtarëve më të mirë.

Më poshtë mund të shihni videon e plotë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit