Super asist nga talenti i Realit, Modric ndëshkon Granada. Firmino nuk përmbahet, Liverpool realizon golin e tretë (VIDEO)

13 Maj 2021
22:25
Telesport

Real Madrid ka gjetur golin e avantazhit ndaj Granada me anë të Luka Modric. Një asist perfekt nga i riu Miguel që ka gjetur të lirë kroatin brenda zone.

Modric nuk është menduar gjatë por ka goditur diagonale duke shënuar.

Sakaq, Liverpool sapo ka nisur pjesa e dytë ka shënuar golin e tretë ndaj Manchester United.

Pasi pjesa e parë u mbyll me përmbysjen e Jota dhe Firmino, sërish braziliani ka shënuar golin e dytë personal.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit