SUPER DYBALA | Juventusi gjen golin e shpejtë në Salerno (VIDEO)

30 Nëntor 2021
21:15
Telesport

Juventusi duhet te reagoje pas humbjes ndaj Atalanta-s dhe momentit te erret te sezonit dhe sonte kerkon 3 piket ne Salerno, ndaj ekipit vendas Salernitana.

Menjehere, pas 22 minutash, ka ardhur goli bardhezi.

Locatelli i shërben Dybala horizontalisht i cili shkëmben me Kulusevski nga skaji i zonës dhe gjuan sakte, duke e futur topin në këndin e poshtëm në të majtë të portierit Belec.

Bardhezinjte dominojne me menaxhim topi dhe mbajtjen e fushes.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit