SUPER FRED | Manchester United dhe Rangnick merr frymë lirisht (VIDEO)

5 Dhjetor 2021
16:43
Telesport

Shpesh objekt kritikash dhe talljesh në rrjetet sociale, këtë herë, braziliani Fred ka vendosur të ngjitet në katedër në Old Trafford, në një sfidë delikate dhe në stolin e parë të Ralf Rangnick në “Old Trafford” dhe Premier League.

Në vuajtje ndaj Crystal Palace, “Djajtë e kuq” kanë zhbllokuar sfidën në minutën e 78′ me një supergol nga Fred, që është shërbyer nga Greenwood dhe ka goditur në hyrje të zonës duke e dërguar topin në këndin e largët të portës kundërshtare.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit