Super gafë nga Neuer, shtylla shpëton portierin e Bayern (Video)

23 Nëntor 2021
19:41
Denis Hakanaj

Shtylla ka shpëtuar Manuel Neuer.

Numri një i Bayern Munich ka marrë një pasim nga Goretzka dhe ka dalë huq në tentativën për të larguar topin.

Megjithatë, fati ka qenë me kapitenin e bavarezëve.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit