Surpriza Klitschko, rikthehet në ring pas 2 vitesh, ja ku dhe ndaj kujt do të duelojë

Boks

Surpriza Klitschko, rikthehet në ring pas 2 vitesh, ja ku dhe ndaj kujt do të duelojë

12 Janar 2019
14:32
Gentian Spiri
12 Janar 2019
14:32
Gentian Spiri

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera