Takim “kokë më kokë” me Ancelottin, Raiola i xhindosur!

16 Tetor 2019
22:09

Mino Raiolan ka zbarkuar në Napoli dhe do të takohet kokë më kokë me Carlo Ancelottin. Motivi? Lorenzo Insigne. Futbollisti i ekipit axurr është i pakënaqur nga disa zgjedhje të trajnerit, që në Champions e çoi madje në tribunë! Diçka që nuk u prit mirë nga agjenti, i cili kërkoi takim me trajnerin, pa praninë e presidentit De Laurentis.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit