Talenti i Bayern shmang portierin por pastaj e zë gjumi në këmbë! Video bëhet tallëse dhe virale (VIDEO)

25 Korrik 2021
22:02
Telesport

Meteori i Parmës në sezonin e shkuar të mallkuar, Joshua Zirzkee duket se nuk e ka filluar sezonin e ri në mënyrën më të mirë me fanellën e Bayern Munchen.

I hedhur në fushë nga Nagelsmann në provën miqësore të djeshme kundër Ajax, i cili përfundoi 2-2, sulmuesi holandez u bë protagonist i një gabimi mjaft të pakuptueshëm.

Pasi kaloi me driblim portierin kundërshtar, klasa e vitit 2001 “ra në gjumë” pranë vijës së portës, duke lejuar mbrojtësin Schuurs të shmangte golin e sigurtë.

Më poshtë është video e episodit gazmor:

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit