Argetim

Tenistja Bouchard, shndërrohet në sirene

Ylli tenisit Eugenie Bouchard po kalon kohën e saj të lirë në ishullin privat të Sir Richard Branson. 24 vjeçarja ka postuar disa foto në Instagram gjatë qëndrimit të saj në ishull para një eventi tenistik që do të zhvillohet në këto ishuj.

Në videon e fundit të postuar prej saj ajo është shfaqur teksa përpiqej të notonte me një bisht sirene në pishinën e vilës ku po qëndron. Por tenistja kanadeze nuk rezultoi notare e mirë me një bisht sirene të veshur.

Telesport është krenar që bashkëpunon me Krowd9, një aplikacion fantastik i futbollit për shqiptarët! Shkarkojeni > bit.ly/krowd9 për video me përmbledhje ndeshjesh, njoftime të menjëhershme për golat dhe të gjitha lajmet e Telesport! Krowd9 është i përdorshëm në shqip, italisht dhe anglisht.

Më shumë nga Argetim