Tenistja italiane poston foto pikante pas eliminimit nga turneu i Majemit

1 Prill 2021
9:57
Gentian Spiri

Tenistja italiane Camilla Giorgi, numri 86 në botë, ka befasuar fansat e saj pas eliminimi nga turneu Masters i Majemit.

Ajo ka postuar disa foto pikante nga hoteli ku ishte akomoduar, e veshur me “intimo”, duke magjepsuar fansat me format e saj.

Edhe pse në fushë nuk arrin të lërë shumë gjurmë, duke se tenistja 29-vjeçare arrin të bëjë për vete fansat, duke postuar foto “hot”.

Gjithsesi, mjaft tifozë i janë kthyer keqazi tenistes italiane, duke i thënë që të fitojë ndonjë ndeshje hera-herës dhe jo vetëm të postojë foto “hot”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit