Tension në Vlorë, ofendime dhe arrestim pa nisur ndeshja (VIDEO)

4 Maj 2019
14:47

Flamurtari përballet me Partizanin sot pasdite dhe duket se tensioni i ndeshjes së shkuar në Tiranë, ku u sulmua një zyrtar i Flamurtarit, nuk është fshirë.

Një grup tifozësh të Flamurtarit kanë shënjestruar Lorenc Trashin, nuk dihet arsyeja, duke e ofenduar në kor gjatë nxehjes.

Anësori i Partizanit ka shkuar drejt tribunës për të biseduar me tifozët, ndërkohë që ka ndërhyrë policia, që ka arrestuar një tifoz, duke e marrë me forcë jashtë stadiumit.

Më pas zyrtarët e Flamurtarit janë munduar të qetësojnë Trashin, dukshëm i nervozuar nga ajo që ndodhi. 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit