Tërbohet China Suarez, ja kërcënimet e saj pas intervistës së Wanda dhe Icardi

25 Nëntor 2021
9:08
Alfred Lleshi

Intervista e Wanda Narës me Susana Gimenez tronditi Argjentinën dhe mbarë botën. Showgirl-i argjentinas theu më në fund heshtjen për skandalin që përfshiu martesën e saj me Mauro Icardin, duke treguar me detaje se si shkuan gjërat. Ndërkohë, China Suarez, “molla e sherrit”, sigurisht nuk qëndroi duarkryq. Asnjëherë e përmendur drejtpërdrejt në rrjedhën e intervistës së Wandës, modelja argjentinase nuk do t’i kishte marrë mirë fjalët e saj, gjithsesi, dhe ka kërcënuar me pasoja.

Ishin mediat argjentinase, ato që shkaktuan zemërimin e zonjës së pretenduar të Icardit. “Në momentin e saktë, në të cilin filloi intervista, Eugenia Suarez u dërgoi një letër Viacom, Wanda Nara dhe Susana Giménez, – zbuloi Mariano Iúdica, drejtues i programit televiziv “Polemica da bar”. – Pikërisht këtu fillon kundërsulmi gjyqësor i China, sepse tashmë shumë detaje nga flirti i saj me Icardin kanë filtruar në media”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit