Tërmeti: Grezda dhuron 15% të rrogës së nëntorit për të dëmtuarit

1 Dhjetor 2019
22:14

Eros Grezda nuk është grumbulluar në ndeshjet e fundit të Shqipërisë për shkak se nuk po luan te Rangers por edhe se ka pasur probleme me trajnerin Edoardo Reja. Megjithatë, djaloshi nga Gjakova, që fiton 900 mijë pafund në sezon te ekipi skocez, ka dhuruar 10 mijë pafund për të dëmtuarit e tërmetit dhe në fondacionin Firdeus të Elvis Naçit.

Pikërisht Naçi e ka konfirmuar këtë lajm në tv. Praktikisht, thuajse 15% e rrogës së muajit nëntor, pasi futbollisti fiton 75 mijë paund në muaj.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit