Teuta kthehet Mbretëreshë! Durrësi ndizet nga fishekzjarret dhe festa (VIDEO)

3 Gusht 2020
17:15
Telesport

Një trofe për 100 vjetor ishte padiskutim dhurata më e bukur për qytetin e Durrësit dhe për ekipin e Teutës, që me në krye Edi Martinin shkruajti historinë që ishte lënë në harresë prej 15 vitesh, kur për herë të fundit “djemtë e detit” kishin ngritur një trofe.

"MBRETËRESHA E KA VENDIN NË FRON"

MBRETËRESHA E KA VENDIN NË FRON !#ForcaTeuta🔵🔵T.I.S

Gepostet von T.I.S TEUTA INFO SPORT am Sonntag, 2. August 2020

Në “Air Albania”, 2-0 ndaj Tiranës i dha jetë Durrësit dhe tifozerisë durrsake, që vërshoi në rrugët e qytetit bregdetar.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit