Teuta siguron gjysmëfinalen e Kupës, kundër Skqënderbeut i mjafton një penallti (Video)

9 Shkurt 2022
18:46
Denis Hakanaj
back button

Teuta ka mundur 1-0 në Skënderbeun dhe është kualifikuar në gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë me rezultatin e përgjithshëm 2-0.

Tetë minuta u kanë mjaftuar durrsakëve për të zhbllokuar dhe vendosur ndeshjen me një penallti të Hebaj. Një penallti që është pasuar nga protestat e korçarëve.

Hebaj ka vendosur edhe sfidën e parë të luajtur mes këtyre dy skuadrave 27 janarin e kaluar në Korçë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit