Theo Hernandez super asist, Mbappe nuk fal! Spanja proteston, VAR akordon (VIDEO)

10 Tetor 2021
22:30
Telesport

Franca ka gjetur edhe golin e dyte ndaj Spanjes. Mbappe ka shenuar pas nje aksioni te bukur dhe asistit te Theo Hernandez.

Sulmuesi i PSG ka shmangur edhe portierin dhe e ka derguar topin ne rrjete. Sakaq, Spanja eshte ankuar per pozicion jashte loje, teksa arbitri ka pritur verdiktin e VAR qe ka akorduar gjithcka…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit