Tifozi grek po përgatitej për gol, dëgjoni dëshpërimin e tij kur Muric pret penallti (VIDEO)

14 Tetor 2020
21:35
Telesport

Është mbyllur pjesa e parë në Athinë mes Greqisë dhe Kosovës, ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve, Liga C.

Skuadra e Challandes ka rezistuar nga sulmet helene, teksa këta të fundit shpërdoruan edhe nga pika e bardhë me Bakasetas që u ndal nga Muric.

Gjithashtu, arbitri i anuloi edhe një gol me të drejtë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit