Tifozja e Lazio çmend fansat me fotot “hot” pas triumfit në Champions

25 Nëntor 2020
14:06
Gentian Spiri

Pas fitores 3-1 që Lazio arriti dje në Champions League ndaj rusëve të Zenit St.Petërburg, fitore që thuajse kualifikon ekipin italian në raundin tjetër, ka “shpërthyer” në rrjetet sociale Anna Falchi, tifoze e çmendur e Lazio.

Ajo ka postuar foto “hot” në faqen e saj zyrtare, e veshur me fanellën e skuadrës laziale, duke çmendur fansat e saj të shumtë por edhe ata të ekipit italian.

Një duartrokitje për skuadrën time dhe një duartrokitje për Ciro Immobile (realizoi dy gola). Ekipi e kishte ndeshjen nën kontroll”, shkruan Falchi në komentin e saj bashkë me foton.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit