Gossip

Tifozja: Kalo një natë me mua. Përgjigja e yllit të Chelsea-it e lë pa fjalë

Cesc Fabregas ka marrë një propozim tundues në Twitter. Një tifoze, në fakt, ka shkuar drejt e në temë dhe i ka kërkuar atij të kalonte një natë me të.

Mesfushori i Spanjës dhe Chelsea-it ka qenë para një prove shumë të vështirë, por që e ka kaluar me sukses, duke i dhënë asaj një përgjigje të sjellshme dhe delikate. “No thank you. My wife is miles ahead of anyone” që do të thotë: “Jo, faleminderit. Bashkëshortja ime është qindra milje përpara kujtdo”.

Një pëgjigje e lehtë kjo për t’u dhënë nga ana e spanjollit, duke parë se ai është i martuar me të bukurën Daniella Semaan.

👒🐚💋

A post shared by Daniella Semaan (@daniellasemaan) on

Më shumë nga Gossip