Tjetër mrekulli nga Selmani, Çekia shënon me ish-yllin e Serisë A (Video)

8 Qershor 2021
20:47
Denis Hakanaj

Është zhbllokuar në minutën e 18-të miqësorja mes Çekisë dhe Shqipërisë.

Kanë qenë çekët që kanë kaluar në avantazh me një goditje fluturimthi të Schick, ish-sulmuesi i Roma-s, aktualisht te Leverkusen.

Vendasit mund të kishin kaluar në avantazh në minutën e 16-të, por një mrekulli e Selmanit i ka mohuar golin Jankto-s.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit