TOPI I ARTË: Zbulohen vendet deri te i pesti!

2 Dhjetor 2019
21:12

Janë zbuluar edhe tre vende të tjera sa i  përket Topit të Artë 2019. Kështu, Mbappe është renditur në vend të gjashtë, ndërsa përpara tij është renditur Salah, i  pesti. Alison Becker, portieri i  Liverpool, sakaq, u rendit në vend të shtatë. Më poshtë, Lewandowski, Bernardo Silva dhe Mahrez.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit