Torres “shpik”, De Jong finalizon! Barcelona kthehet te suksesi dhe tani synon… Atletico Madrid (VIDEO)

23 Janar 2022
23:19
Telesport

Barcelona më në fund rigjen buzëqeshjen në La Liga. E zgjidh një goditje e menccur e De Jong, që i jep 3 pikët ekipit katalanas në fushën e Deportivo Alaves.

Asisti ishte i të sapoardhurit Ferran Torres. Sukses që projekton katalanasit në vend të pestë në renditje në La Liga, një pikë larg Atletico Madrid.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit