Tottenham interesohet për ish-mesfushorin e Romës

13 Janar 2020
22:11

Gjigantët e Premier League Tottenham Hotspur janë interesuar për mesfushorin brazilian të Flamengo-s Gerson Santos da Silva, këtë e raporton Globo Esporte.

Klubi londinez ka vuajtur gjatë këtij sezoni dhe aktualisht ndodhet nëntë pikë larg vendit të katërt.

Sipas raporteve të fundit, drejtuesit e klubit kanë identifikuar ish-lojtarin e Romës së përforcimin e duhur për pjesën e mbetur të sezonit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit