Trajneri gjerman i shkel syrin Juves dhe Realit: I dua si kundërshtar në Champions!

11 Dhjetor 2020
22:55
Eraldo Harlicaj

Trajneri i Leipzig, Julian Nagelsmann, ka folur në lidhje me shortin e Champions League. Ai ka treguar se dëshiron të luajë kundër Real Madridit dhe Juventusit.

“Dua të kem si kundërshtar Real Madridin ose Juventusin në Champions League. Ata kanë himnet më të bukura ndër ekipet.

“I dëgjoj gjatë gjithë kohës dhe madje mund t’i këndoj, pavarësisht se nuk flas në mënyrën e duhur gjuhën spanjolle dhe atë italiane”, – tha trajneri gjerman.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit