Trajneri i Slavia-s injoron Milano-n dhe "kërcënon" Barçën, Inter-in dhe Dortmund-in

Champions League

Trajneri i Slavia-s injoron Milano-n dhe "kërcënon" Barçën, Inter-in dhe Dortmund-in

30 Gusht 2019
18:13
Telesport
30 Gusht 2019
18:13
Telesport

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera